Ụdị LECO N-ỤDỊTeknụzụ Cell
Teknụzụ SMBB nke ọkara Cut Cell
Mkpụrụ ndụ abụọTeknụzụ Modulu
Arụmọrụ Mkpuchi Dị Ala nke Na-egbochi PID Dị Mma
Mmetụta Ndobe Ebe Na-ekpo Ọkụ Na-adịghị Mma
Mmepụta Ike Ka Elu BOS & LCOE Dị Ala
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001: EMS 2015
● ISO45001:2018 OHSMS
● Ogo ọkọlọtọ IEC61215/IEC61730
● Nnwale Nnu/Ammonia nke IEC61701/IEC62716
| Mkpụrụ ndụ anyanwụ | Ụdị N-ụdị Mono |
| Ọnụọgụ nke mkpụrụ ndụ | 120 (6x20) |
| Akụkụ | 2172 x 1303 x 35mm |
| Ibu | 35.0kg |
| Iko Ihu / Azụ | Iko ọkara-ọkụ a kpụchara 2.0mm |
| Etiti | Aluminom Anodized alloy (nhọrọ ibu dị elu nke a na-emesi ike) |
| Igbe Njikọ | A na-enye ọkwa Ip68 (3 site na diode ngafe) |
| Eriri mmepụta | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Ogologo nwere ike ahaziri | |
| Njikọ | Dakọtara na Mc4 |
| Nnwale ibu igwe | Ihu 5400Pa / Azụ 2400Pa |
| KLAS IKE | ALEK-620ND | ALEK-625ND | ALEK-630ND | ALEK-635ND | ALEK-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Ike kachasị elu (Pmax) | 620W | 472W | 625W | 476W | 630W | 480W | 635W | 484W | 640W | 488W |
| Voltaji sekit mepere emepe (Voc) | 43.75V | 41.13V | 43.96V | 41.33V | 44.16V | 41.52V | 44.37V | 41.71V | 44.57V | 41.90V |
| Ọkụ sekit dị mkpirikpi (ISc) | 18.16A | 14.72A | 18.20A | 14.76A | 18.24A | 14.80A | 18.28A | 14.84A | 18.32A | 14.88A |
| Voltaji na ike kachasị elu (Vmpp) | 36.21V | 33.98V | 36.44V | 34.20V | 36.67V | 34.41V | 36.90V | 34.62V | 37.12V | 34.83V |
| Ike Kachasị Elu Ugbu a (Impp) | 17.12A | 13.89A | 17.15A | 13.92A | 17.18A | 13.95A | 17.21A | 13.98A | 17.24A | 14.01A |
| Arụmọrụ modul (%) | 21.91% | 22.08% | 22.26% | 22.44% | 22.61% | |||||
STC: Ọkụ ọkụ 1000W/m², okpomọkụ sel 25ºC, AM1.5G
NMOT: Ikuku 800W/m², okpomọkụ gburugburu 20ºC, ọsọ ifufe 1m/s, AM1.5G
| Uru N'azụ | Paramita | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Ike kachasị elu (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Nhazi arụmọrụ modulu STC (%) | 23.00% | 23.19% | 23.37% | 23.56% | 23.74% | |
| 15% | Ike kachasị elu (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| Nhazi arụmọrụ modulu STC (%) | 25.19% | 25.40% | 25.60% | 25.80% | 26.01% | |
| Pasentị iri abụọ na ise | Ike Kachasị Elu (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Nhazi arụmọrụ modulu STC (%) | 27.38% | 27.60% | 27.83% | 28.05% | 28.27% |
| Akpa | 40'HQ |
| Iberibe kwa pallet | 32 |
| Pallets kwa akpa | 18 |
| Iberibe kwa akpa | 576 |
| Okpomọkụ Modulu Ọrụ | -40℃ ruo +85℃ |
| Voltaji Sistemụ Kachasị Elu | 1500 DC (IEC) |
| Ọkwa Fuse Usoro Kachasị Elu | 35A |
| Ike Nnagide | 0/+5W |
| Okpomọkụ Ọrụ Aha (NMOT) | 45±2℃ |
| Ọnụọgụ okpomọkụ nke Pmax | -0.30%/℃ |
| Ọnụọgụ Okpomọkụ nke Voc | -0.24%/℃ |
| Ọnụọgụ Okpomọkụ nke Isc | +0.04%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Ekwentị/WhatsApp/Wechat:+86 13023538686
Ozi ịntanetị: gavin@alifesolar.com
Ụlọ 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, China
www.alifesolar.com