| Ọrụ eletriki | PAỊMỊ | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Ike kachasị | Pmax (W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Voltaji ọrụ kacha mma | Vmp(V) | 42.63 | 43.18 | 43.68 | 44.19 |
| Oke ọrụ kachasị mma | Mmetụta (A) | 12.91 | 12.97 | 13.05 | 13.13 |
| Voltaji sekit mepere emepe | Olu (V) | 52.32 | 52.58 | 52.77 | 53.03 |
| Ọkụ sekit dị mkpụmkpụ | Aha njirimara (A) | 13.65 | 13.69 | 13.78 | 13.86 |
| Oke okpomọkụ ọrụ modulu | ℃ | -40℃~+85℃ | |||
| Voltaji sistemụ kachasị elu | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Oke ọkụ fuse kachasị | A | 25 | |||
| Oke ndidi ike | % | 0~+3% | |||
| *STC (Ọnọdụ nnwale ọkọlọtọ): Ikanye ọkụ n'ihu 1000W/m², Okpomọkụ sel 25℃, Spektrum AM1.5. | |||||
| Okpomọkụ ọrụ nke sel ahụ gosiri | VOCT | ℃ | 44℃±2℃ |
| Oke okpomọkụ ike kachasị | Pmax | %/℃ | -0.26 |
| Ọnụọgụ okpomọkụ voltaji sekit mepere emepe | Okwu | %/℃ | -0.24 |
| Ọnụọgụ okpomọkụ dị mkpụmkpụ nke sekit | Ọrụ Ndebanye Aha (ISC) | %/℃ | 0.04 |
| Ọkwa nchekwa | Klas nke Abụọ |
| Akwụkwọ ikike ngwaahịa | Afọ iri na abụọ nke ihe na teknụzụ ngwaahịa |
| Akwụkwọ ikike ike | Mmepụta ike kwụ ọtọ afọ 25 |
| *Mbelata n'afọ mbụ bụ 2%. Site n'afọ sochirinụ, mbelata kwa afọ erughị 0.5%. Ike modulu ahụ adịghị ala karịa 80% n'afọ nke 25. | |
| Ụdị sel | TOPCon cell 182×91mm |
| Nhazi sel | Mpekere 144 (12 × 12) |
| Nha modulu | 2260x1219x2.7mm |
| Ibu modulu | 7.44kg |
| Igbe njikọ | Ọkwa mkpuchi IP68 |
| Eriri mmepụta | Ogologo ụdọ eriri 4mm², 500mm. Enwere ike ịhazi ogologo eriri USB |
| Ụdị njikọ | Ndakọrịta MC4 |
| Etiti | Enweghị |
| Ibu kwụ ọtọ n'ihu (nrụgide snoo) | 5400Pa |
| Ibu kwụ ọtọ n'azụ (nrụgide ifufe) | 2400Pa |
| Ụgbọ njem | Ụgbọala Ikpo Okwu 13m | Ụgbọala Ikpo Okwu 17.5m | Akpa 20'C | Akpa 40'C |
|---|---|---|---|---|
| Nha | 13m | 17.5m | 20'C | 40'C |
| Pallet | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Ibe/Pallet | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Ngụkọta iberibe | 1540 | 2100 | 280 | 1260 |
| Nha nkwakọ ngwaahịa (Pallet) | 2320*1110*1400mm | |||
| Ike kachasị elu (W) | Arụmọrụ Ngbanwe | Ibu | Akwụkwọ ikike ngwaahịa | Akwụkwọ ikike ike | Nha modulu | Nhazi sel |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23.5% | 2.7kg/m² | Afọ iri na abụọ | Afọ 25 | 2260x1219x2.7mm | Mpekere 144 (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23.5% | 2.7kg/m² | Afọ iri na abụọ | Afọ 25 | 2260x1110x2.7mm | Mpekere 132 (11x12) |
| 460 470 480 490 | 23.5% | 2.7kg/m² | Afọ iri na abụọ | Afọ 25 | 2260x1020x2.7mm | Mpekere iri na abụọ (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23.5% | 2.7kg/m² | Afọ iri na abụọ | Afọ 25 | 2260x918x2.7mm | Mpekere 108 (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23.5% | 2.7kg/m² | Afọ iri na abụọ | Afọ 25 | 2260x825x2.7mm | Mpekere 96 (8x12) |
| 320 330 340 350 | 23.5% | 2.7kg/m² | Afọ iri na abụọ | Afọ 25 | 2260x735x2.7mm | Mpekere 84 (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23.5% | 2.7kg/m² | Afọ iri na abụọ | Afọ 25 | 2260x644x2.7mm | Mpekere iri asaa na abụọ (6x12) |
| 120 | 23.5% | 2.7kg/m² | Afọ iri na abụọ | Afọ 25 | 1545x425x2.7mm | Mpekere iri asaa na abụọ (6x12) |
| 200 | 23.5% | 2.7kg/m² | Afọ iri na abụọ | Afọ 25 | 1150x927x2.7mm | Mpekere iri ise na anọ (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23.5% | 2.7kg/m² | Afọ iri na abụọ | Afọ 25 | 1750x1150x2.7mm | Mpekere iri asatọ (8x10) |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Ekwentị/WhatsApp/Wechat:+86 13023538686
Ozi ịntanetị: gavin@alifesolar.com
Ụlọ 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, China
www.alifesolar.com