Ụdị LECO N-ỤDỊTeknụzụ Cell
Teknụzụ SMBB nke ọkara Cut Cell
Mkpụrụ ndụ abụọTeknụzụ Modulu
Arụmọrụ Mkpuchi Dị Ala nke Na-egbochi PID Dị Mma
Mmetụta Ndobe Ebe Na-ekpo Ọkụ Na-adịghị Mma
Mmepụta Ike Ka Elu BOS & LCOE Dị Ala
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001: EMS 2015
● ISO45001:2018 OHSMS
● Ogo ọkọlọtọ IEC61215/IEC61730
● Nnwale Nnu/Ammonia nke IEC61701/IEC62716
| Mkpụrụ ndụ anyanwụ | Ụdị N-ụdị Mono |
| Ọnụọgụ nke mkpụrụ ndụ | 144 (6x24) |
| Akụkụ | 2278 x 1134 x 30mm |
| Ibu | 31.5kg |
| Iko Ihu / Azụ | Iko ọkara-ọkụ a kpụchara 2.0mm |
| Etiti | Aluminom Anodized alloy (nhọrọ ibu dị elu nke a na-emesi ike) |
| Igbe Njikọ | A na-enye ọkwa Ip68 (3 site na diode ngafe) |
| Eriri mmepụta | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Ogologo nwere ike ahaziri | |
| Njikọ | Dakọtara na Mc4 |
| Nnwale ibu igwe | Ihu 5400Pa / Azụ 2400Pa |
| KLAS IKE | ALVU-570ND | ALVU-575ND | ALVU-580ND | ALVU-585ND | ALVU-590ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Ike kachasị elu (Pmax) | 570W | 429W | 575W | 433W | 580W | 437W | 585W | 441W | 590W | 445W |
| Voltaji sekit mepere emepe (Voc) | 51.41V | 48.69V | 51.55V | 48.82V | 51.68V | 48.96V | 51.81V | 49.09V | 51.94V | 49.23V |
| Ọkụ sekit dị mkpirikpi (ISc) | 14.15A | 11.41A | 14.22A | 11.47A | 14.29A | 11.53A | 14.36A | 11.59A | 14.43A | 11.65A |
| Voltaji na ike kachasị elu (Vmpp) | 42.41V | 39.36V | 42.56V | 39.51V | 42.71V | 39.66V | 42.86V | 39.80V | 43.00V | 39.95V |
| Ike Kachasị Elu Ugbu a (Impp) | 13.44A | 10.90A | 13.51A | 10.96A | 13.58A | 11.02A | 13.65A | 11.08A | 13.72A | 11.14A |
| Arụmọrụ modul (%) | 22.07% | 22.26% | 22.45% | 22.65% | 22.84% | |||||
STC: Ọkụ ọkụ 1000W/m², okpomọkụ sel 25ºC, AM1.5G
NMOT: Ikuku 800W/m², okpomọkụ gburugburu 20ºC, ọsọ ifufe 1m/s, AM1.5G
| Uru N'azụ | Paramita | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Ike kachasị elu (Pmax) | 599W | 604W | 609W | 614W | 620W |
| Nhazi arụmọrụ modulu STC (%) | 23.17% | 23.37% | 23.57% | 23.78% | 23.98% | |
| 15% | Ike kachasị elu (Pmax) | 656W | 661W | 667W | 673W | 679W |
| Nhazi arụmọrụ modulu STC (%) | 25.37% | 25.60% | 25.82% | 26.04% | 26.27% | |
| Pasentị iri abụọ na ise | Ike Kachasị Elu (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 731W | 738W |
| Nhazi arụmọrụ modulu STC (%) | 27.58% | 27.82% | 28.07% | 28.31% | 28.55% |
| Akpa | 20'GP | 40'HQ |
| Iberibe kwa pallet | 36 | 36 |
| Pallets kwa akpa | 5 | 20 |
| Iberibe kwa akpa | 180 | 720 |
| Okpomọkụ Modulu Ọrụ | -40℃ ruo +85℃ |
| Voltaji Sistemụ Kachasị Elu | 1500 DC (IEC) |
| Ọkwa Fuse Usoro Kachasị Elu | 30A |
| Ike Nnagide | 0/+5W |
| Okpomọkụ Ọrụ Aha (NMOT) | 45±2℃ |
| Ọnụọgụ okpomọkụ nke Pmax | -0.29%/℃ |
| Ọnụọgụ Okpomọkụ nke Voc | -0.25%/℃ |
| Ọnụọgụ Okpomọkụ nke Isc | +0.045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Ekwentị/WhatsApp/Wechat:+86 13023538686
Ozi ịntanetị: gavin@alifesolar.com
Ụlọ 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, China
www.alifesolar.com