Ụdị LECO N-ỤDỊTeknụzụ Cell
Teknụzụ SMBB nke ọkara Cut Cell
Teknụzụ Modulu Sel Bifacial
Arụmọrụ Mkpuchi Dị Ala nke Na-egbochi PID Dị Mma
Mmetụta Ndobe Ebe Na-ekpo Ọkụ Na-adịghị Mma
Mmepụta Ike Ka Elu BOS & LCOE Dị Ala
● ISO9001:2015 QMS
● SO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Ogo ọkọlọtọ IEC61215/IEC61730
● Nnwale Nnu/Ammonia nke IEC61701/IEC62716
| Mkpụrụ ndụ anyanwụ | Ụdị N-ụdị Mono |
| Ọnụọgụ nke mkpụrụ ndụ | 96 (6x16) |
| Akụkụ | 1762 x 1134 x 30mm |
| Ibu | 24.0kg |
| Iko Ihu | Iko ọkara-ọkụ a kpụchara 2.0mm |
| Etiti | Aluminom Anodized alloy (nhọrọ ibu dị elu nke a na-emesi ike) |
| Igbe Njikọ | A na-enye ọkwa Ip68 (3 site na diode ngafe) |
| Eriri mmepụta | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Ogologo nwere ike ahaziri | |
| Njikọ | Dakọtara na Mc4 |
| Nnwale ibu igwe | Ihu 5400Pa / Azụ 2400Pa |
| KLAS IKE | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Ike kachasị elu (Pmax) | 435W | 326W | 440W | 330W | 445W | 334W | 450W | 338W | 455W | 342W |
| Voltaji sekit mepere emepe (Voc) | 34.49V | 32.33V | 34.74V | 32.58V | 34.97V | 32.82V | 35.21V | 33.07V | 35.45V | 35.68V |
| Ọkụ sekit dị mkpirikpi (ISc) | 15.84A | 12.67A | 15.90A | 12.72A | 15.96A | 12.77A | 16.02A | 12.82A | 16.08A | 12.86A |
| Voltaji na ike kachasị elu (Vmpp) | 29.43V | 27.57V | 29.65V | 27.80V | 29.87V | 28.02V | 30.08V | 28.24V | 30.29V | 28.46V |
| Ike Kachasị Elu Ugbu a (Impp) | 14.78A | 11.82A | 14.84A | 11.87A | 14.90A | 11.92A | 14.96A | 11.97A | 15.02A | 12.02A |
| Arụmọrụ modul (%) | 21.77% | 22.02% | 22.27% | 22.52% | 22.77% | |||||
| STC: Ọkụ ọkụ 1000W/m², okpomọkụ sel 25°C, AM1.5G NMOT: Ikuku ọkụ 800W/m², okpomọkụ gburugburu 20°C, ọsọ ifufe 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Uru N'azụ | Paramita | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Ike kachasị elu (Pmax) | 457W | 462W | 467W | 473W | 478W |
| Nhazi arụmọrụ modulu STC (%) | 22.86% | 23.12% | 23.38% | 23.65% | 23.91% | |
| 15% | Ike kachasị elu (Pmax) | 500W | 506W | 512W | 518W | 523W |
| Nhazi arụmọrụ modulu STC (%) | 25.04% | 25.32% | 25.61% | 25.90% | 26.19% | |
| Pasentị iri abụọ na ise | Ike Kachasị Elu (Pmax) | 544W | 550W | 556W | 563W | 569W |
| Nhazi arụmọrụ modulu STC (%) | 27.21% | 27.53% | 27.84% | 28.15% | 28.46% |
| Akpa | 40'HQ |
| Iberibe kwa pallet | 36 |
| Pallets kwa akpa | 26 |
| Iberibe kwa akpa | 936 |
| Okpomọkụ Modulu Ọrụ | -40℃ ruo +85℃ |
| Voltaji Sistemụ Kachasị Elu | 1500 DC (IEC) |
| Ọkwa Fuse Usoro Kachasị Elu | 30A |
| Ike Nnagide | 0/+5W |
| Okpomọkụ Ọrụ Aha (NMOT) | 45±2℃ |
| Ọnụọgụ okpomọkụ nke Pmax | -0.29%/℃ |
| Ọnụọgụ Okpomọkụ nke Voc | -0.25%/℃ |
| Ọnụọgụ Okpomọkụ nke Isc | +0.045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Ekwentị/WhatsApp/Wechat:+86 13023538686
Ozi ịntanetị: gavin@alifesolar.com
Ụlọ 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, China
www.alifesolar.com