Ụdị LECO N-ỤDỊTeknụzụ Cell
Teknụzụ SMBB nke ọkara Cut Cell
Mkpụrụ ndụ abụọTeknụzụ Modulu
Arụmọrụ Mkpuchi Dị Ala nke Na-egbochi PID Dị Mma
Mmetụta Ndobe Ebe Na-ekpo Ọkụ Na-adịghị Mma
Mmepụta Ike Ka Elu BOS & LCOE Dị Ala
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001: EMS 2015
● ISO45001:2018 OHSMS
● Ogo ọkọlọtọ IEC61215/IEC61730
● Nnwale Nnu/Ammonia nke IEC61701/IEC62716
| Mkpụrụ ndụ anyanwụ | Ụdị N-ụdị Mono |
| Ọnụọgụ nke mkpụrụ ndụ | 132 (6x20) |
| Akụkụ | 2382 x 1134 x 33mm |
| Ibu | 33.8kg |
| Iko Ihu / Azụ | Iko ọkara-ọkụ a kpụchara 2.0mm |
| Etiti | Aluminom Anodized alloy (nhọrọ ibu dị elu nke a na-emesi ike) |
| Igbe Njikọ | A na-enye ọkwa Ip68 (3 site na diode ngafe) |
| Eriri mmepụta | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Ogologo nwere ike ahaziri | |
| Njikọ | Dakọtara na Mc4 |
| Nnwale ibu igwe | Ihu 5400Pa / Azụ 2400Pa |
| KLAS IKE | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Ike kachasị elu (Pmax) | 605W | 454W | 610W | 458W | 615W | 462W | 620W | 466W | 625W | 470W |
| Voltaji sekit mepere emepe (Voc) | 48.75V | 45.70V | 48.94V | 45.91V | 49.13V | 46.12V | 49.32V | 46.33V | 49.50V | 46.54V |
| Ọkụ sekit dị mkpirikpi (ISc) | 15.74A | 12.59A | 15.80A | 12.64A | 15.86A | 12.69A | 15.92A | 12.74A | 15.98A | 12.78A |
| Voltaji na ike kachasị elu (Vmpp) | 40.82V | 38.29V | 40.99V | 38.47V | 41.16V | 38.65V | 41.33V | 38.83V | 41.50V | 39.01V |
| Ike Kachasị Elu Ugbu a (Impp) | 14.82A | 11.86A | 14.88A | 11.90A | 14.94A | 11.95A | 15.00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| Arụmọrụ modul (%) | 22.40% | 22.58% | 22.77% | 22.95% | 23.14% | |||||
| STC: Ọkụ ọkụ 1000W/m², okpomọkụ sel 25°C, AM1.5G NMOT: Ikuku ọkụ 800W/m², okpomọkụ gburugburu 20°C, ọsọ ifufe 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Uru N'azụ | Paramita | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Ike kachasị elu (Pmax) | 635W | 641W | 646W | 651W | 656W |
| Nhazi arụmọrụ modulu STC (%) | 23.52% | 23.71% | 23.91% | 24.10% | 24.29% | |
| 15% | Ike kachasị elu (Pmax) | 696W | 702W | 707W | 713W | 719W |
| Nhazi arụmọrụ modulu STC (%) | 25.76% | 25.97% | 26.18% | 26.40% | 26.61% | |
| Pasentị iri abụọ na ise | Ike Kachasị Elu (Pmax) | 756W | 763W | 769W | 775W | 781W |
| Nhazi arụmọrụ modulu STC (%) | 28.00% | 28.23% | 28.46% | 28.69% | 28.92% |
| Akpa | 40'HQ |
| Iberibe kwa pallet | 34 |
| Pallets kwa akpa | 20 |
| Iberibe kwa akpa | 680 |
| Okpomọkụ Modulu Ọrụ | -40℃ ruo +85℃ |
| Voltaji Sistemụ Kachasị Elu | 1500 DC (IEC) |
| Ọkwa Fuse Usoro Kachasị Elu | 30A |
| Ike Nnagide | 0/+5W |
| Okpomọkụ Ọrụ Aha (NMOT) | 45±2℃ |
| Ọnụọgụ okpomọkụ nke Pmax | -0.29%/℃ |
| Ọnụọgụ Okpomọkụ nke Voc | -0.25%/℃ |
| Ọnụọgụ Okpomọkụ nke Isc | +0.045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Ekwentị/WhatsApp/Wechat:+86 13023538686
Ozi ịntanetị: gavin@alifesolar.com
Ụlọ 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, China
www.alifesolar.com