Ụdị LECO N-ỤDỊTeknụzụ Cell
Teknụzụ SMBB nke ọkara Cut Cell
Mkpụrụ ndụ abụọTeknụzụ Modulu
Arụmọrụ Mkpuchi Dị Ala nke Na-egbochi PID Dị Mma
Mmetụta Ndobe Ebe Na-ekpo Ọkụ Na-adịghị Mma
Mmepụta Ike Ka Elu BOS & LCOE Dị Ala
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001: EMS 2015
● ISO45001:2018 OHSMS
● Ogo ọkọlọtọ IEC61215/IEC61730
● Nnwale Nnu/Ammonia nke IEC61701/IEC62716
| Mkpụrụ ndụ anyanwụ | Ụdị N-ụdị Mono |
| Ọnụọgụ nke mkpụrụ ndụ | 132 (6x22) |
| Akụkụ | 2384 x 1303 x 35mm |
| Ibu | 38.5kg |
| Iko Ihu / Azụ | Iko ọkara-ọkụ a kpụchara 2.0mm |
| Etiti | Aluminom Anodized alloy (nhọrọ ibu dị elu nke a na-emesi ike) |
| Igbe Njikọ | A na-enye ọkwa Ip68 (3 site na diode ngafe) |
| Eriri mmepụta | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Ogologo nwere ike ahaziri | |
| Njikọ | Dakọtara na Mc4 |
| Nnwale ibu igwe | Ihu 5400Pa / Azụ 2400Pa |
| KLAS IKE | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Ike kachasị elu (Pmax) | 690W | 524W | 695W | 528W | 700W | 532W | 705W | 536W | 710W | 540W |
| Voltaji sekit mepere emepe (Voc) | 47.95V | 45.52V | 48.15V | 45.73V | 48.34V | 45.93V | 48.54V | 46.13V | 48.73V | 46.33V |
| Ọkụ sekit dị mkpirikpi (ISc) | 18.29A | 14.63A | 18.34A | 14.67A | 18.39A | 14.71A | 18.44A | 14.75A | 18.49A | 14.79A |
| Voltaji na ike kachasị elu (Vmpp) | 39.84V | 37.82V | 40.03V | 38.02V | 40.23V | 38.22V | 40.42V | 38.42V | 40.62V | 38.62V |
| Ike Kachasị Elu Ugbu a (Impp) | 17.32A | 13.86A | 17.36A | 13.89A | 17.40A | 13.92A | 17.44A | 13.95A | 17.48A | 13.98A |
| Arụmọrụ modul (%) | 22.21% | 22.37% | 22.53% | 22.70% | 22.86% | |||||
| STC: Ọkụ ọkụ 1000W/m², okpomọkụ sel 25°C, AM1.5G NMOT: Ikuku ọkụ 800W/m², okpomọkụ gburugburu 20°C, ọsọ ifufe 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Uru N'azụ | Paramita | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Ike kachasị elu (Pmax) | 725W | 730W | 735W | 740W | 746W |
| Nhazi arụmọrụ modulu STC (%) | 23.32% | 23.49% | 23.66% | 23.83% | 24.00% | |
| 15% | Ike kachasị elu (Pmax) | 794W | 799W | 805W | 811W | 817W |
| Nhazi arụmọrụ modulu STC (%) | 25.54% | 25.73% | 25.91% | 26.10% | 26.28% | |
| Pasentị iri abụọ na ise | Ike Kachasị Elu (Pmax) | 863W | 869W | 875W | 881W | 888W |
| Nhazi arụmọrụ modulu STC (%) | 27.77% | 27.97% | 28.17% | 28.37% | 28.57% |
| Akpa | 40'HQ |
| Iberibe kwa pallet | 32 |
| Pallets kwa akpa | 18 |
| Iberibe kwa akpa | 576 |
| Okpomọkụ Modulu Ọrụ | -40℃ ruo +85℃ |
| Voltaji Sistemụ Kachasị Elu | 1500 DC (IEC) |
| Ọkwa Fuse Usoro Kachasị Elu | 35A |
| Ike Nnagide | 0/+5W |
| Okpomọkụ Ọrụ Aha (NMOT) | 45±2℃ |
| Ọnụọgụ okpomọkụ nke Pmax | -0.30%/℃ |
| Ọnụọgụ Okpomọkụ nke Voc | -0.24%/℃ |
| Ọnụọgụ Okpomọkụ nke Isc | +0.04%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Ekwentị/WhatsApp/Wechat:+86 13023538686
Ozi ịntanetị: gavin@alifesolar.com
Ụlọ 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, China
www.alifesolar.com